Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Dětské pokoje

Dětský pokoj by měl mít především stimulační účinky na rozvoj intelektu Vašeho dítěte. Být dítětem a vidět svět očima dítěte je to nejkrásnější období v našem životě. Proto jsou mnou navrhované pokoje plné barev. Zpestřete i Vy svým dětem období strávené doma veselý dětským pokojíčkem od Alžběty Prachatické.

Nezavírejte své děti do kanceláří a do odkladiště nepotřebného nábytku, dejte jim prostor pro fantazii.

Děti samozřejmě rostou rychle a pokojíček jim budete muset postupně přizpůsobovat. Dětský pokoj musí do budoucna plnit funkci herny, ložnice, šatny i pracovny, proto je lepší vybrat variabilní nábytek z materiálů, jejichž povrch můžete snadno čistit a je odolný náročným podmínkám dětské fantazie.

Navrhnu Vašim dětem ideální dispoziční řešení a vymyslím neopakovatelný vzhled nábytku a tím podtrhnu osobnost Vašich dětí.

 

Podívejte se na realizace a vizualizace mojí práce:

                                                                                                                                    

Juniorský pokoj pro Agátu

Dívčí pokoj pro školačky

Panelákový pokoj pro dvě holky

Veselý pokoj pro Vojtíška

Pestrý panelákový pokoj pro dvě školačky

Dětský pokoj z masivu pro princeznu

Pokojíček pro velkého bráchu

Pokoj pro dva kluky - Davida a Adama

Dětský pokoj pro Verunku

Dětský pokoj pro dva kluky na Šeberově

Dětský pokoj pro dva sourozence

 

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek