Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Ložnice

Ložnice je místnost, kde by měl člověk zapomenout na všechny problémy a neduhy. Je to místo, kam chodíme čerpat novou energii.

Základem bezstarostného snění je umístění ložnice do nejklidnější části domu, poblíž koupelny a šatny.  Pokud si můžete vybrat, která místnost by vám měla sloužit jako ložnice, zvažte, jaký typ spáče jste, což často souvisí i s povoláním, které provádíte. Člověku prospívá vzdušný a větší prostor nevyplněný věcmi a nábytkem.  Je to místo, kde strávíme 1/3 našeho života.

Bohužel dnešním trendem při řešení ložnic  je abychom do této místnosti , umístili co nejvíce úložných prostor. Ideálně by se tam měl kromě postele vejít také pracovní kout a není vzácností že se do ložnic umístí televize. Částečně plní funkci televizního koutku.

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek