Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Komerční prostory

Designové návrhy a realizace komerčních interiérů

Kosmetické salony, Bary, Hotely, Penziony, Kadeřnictví, Kanceláře, Restaurace, Kavárny, Ordinace, Dětské koutky, Vzorkovny, Podejny, Mateřské školky, Jesle.

Společnost AP Design s.r.o. vytvoří pro Vás  jedinečné firemní prostory, který podpoří Vaši obchodní značku. V dobře navrženém prostředí se Vám i Vašim zaměstnancům bude dobře pracovat. Vaši zákazníci se u Vás budou cítit příjemně a budou se k Vám rádi vracet.

Uvažujete jaký styl interiéru bude pro Váš podnik nejvhodnější?

Máte před sebou náročný úkol vybrat co nejlepší zařízení, nábytek a další potřebné doplňky?

Přemýšlíte, kde všechny tyto věci nakoupit a přitom se vejít do finančního rozpočtu, který pro zařízení interiéru Vašeho nového podniku máte k dispozici?

Potřebujete interiéry dokončit v co nejkratší době, abyste mohli co nejdříve zahájit provoz?

Mám 19 letou praxi s navrhováním interiérů.

Vizualizace restaurace Bonante

Stomatologické centrum Vodičkova

Kanceláře pro firmu New Wave

Ideová studie kavárny Cube coffee

Vizualizace prodejny Gratulant na Hlavním nádraží

Vizualizace ordinací ve stomatologickém centru Vodičkova

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek